Mieszanka ziołowa zabijająca pasożyty w naszym organizmie. Wystarczy jedna łyżka dziennie.
Wiele osób ma pasożyty w organizmie i nawet o tym nie wie. Oto zioła, które wypędzą je z organizmu!
Każdy z nas pragnie być zdrowy, a jego najbliżsi chcą być zdrowi i pełni energii. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że pasożyty obecne w organizmie człowieka są również odpowiedzialne za znaczne pogorszenie stanu zdrowia. Jak wiadomo, należy je szybko usunąć, a coraz więcej osób wykorzystuje w tym celu zioła.
Niestety pasożyty atakują zarówno dorosłych, jak i dzieci
Według statystyk aż 80% dzieci ma jakiegoś pasożyta, m.in. martwy. Jak dotąd zwykłą metodą leczenia było zażywanie narkotyków.
Pasożyty często atakują najmłodszych
Oprócz zaskórników często pojawia się lambioza /Giardia jelitowa/, czyli choroba pasożytnicza układu pokarmowego. Jednak glista ludzka często pojawia się także u osób starszych. Okazuje się, że coraz większym problemem jest także tasiemiec /Alveococcus multilocularis/ Dopiero gdy problem jest już zauważalny, udajemy się do lekarza. Istnieje jednak inny, naturalny sposób, aby działać profilaktycznie i zapobiegać chorobom, a nie leczyć!
Zioła i pasożyty nie idą w parze
Piaskownica jest odpowiednim miejscem do rozwoju drobnoustrojów i wiadomo, że wiele dzieci lubi się w niej bawić. Z drugiej strony dorośli są zagrożeni, jeśli są właścicielami kotów i psów, ponieważ mają kontakt z odchodami swoich zwierząt.
Naturalne metody zapobiegania
Zioła z pewnością zapobiegają namnażaniu się pasożytów w organizmie. Ich jedyną wadą jest to, że nie są w stanie same wyeliminować pasożyta z organizmu, jeśli jesteśmy już zarażeni. Mają one jednak działanie zapobiegawcze i dlatego idealnie nadają się do ich stosowania profilaktycznego. Niestety zioła nie radzą sobie z przemieszczającymi się pasożytami. Mowa tu o larwach tasiemca, które często przedostają się do innych narządów, czyli płuc, wątroby, a także… mózgu.
Zioła doskonale zwalczają pasożyty jelitowe
Okazuje się, że z eliminacją najlepiej radzą sobie rośliny gorące i ostre. Mówimy o goździkach, granatach i pestkach dyni, dobrym rozwiązaniem są także piołun, czerwona papryka, tymianek i czosnek. Na zaskórniki sprawdzi się wywar z tymianku, korzenia omana (popularnie zwanego też dzikim słonecznikiem, nawłocią, ostem, uchem niedźwiedzim), mięty pieprzowej i orzecha włoskiego.